Wysyłka i odbiory

Gotowe produkty pakowane są w specjalne opakowania wykonane z trzy lub pięciowarstwowej tektury falistej. Dodatkowo w razie potrzeby stosujemy specjalnie zaprojektowane przekładki kartonowe, kratownice oraz wypełniacze, zapobiegające przesuwaniu się nakładu podczas transportu. Dzięki tym zabezpieczeniom masz pewność, że zamówiony towar przyjdzie w takim stanie w jakim został nadany. Paczki nie posiadają oznaczeń naszej firmy, nie zawierają też faktury VAT ani żadnych innych dokumentów, dlatego możesz je przekazać bezpośrednio finalnemu odbiorcy.

Specjalnie dla Twojej wygody proponujemy Ci wybór odpowiedniej dla Ciebie formy odbiorów gotowych produktów zamówionych za pośrednictwem naszego systemu zamówień online.

Wysyłka kurierska

Zrealizowane zamówienia wysyłane są firmą kurierską codziennie w dni robocze. Maksymalny termin wysyłki podany jest w Panelu Klienta w zakładce zamówienia w realizacji. O wysyłce zamówienia zostaniesz powiadomiony mailem. Aby uprościć naszą ofertę koszt przesyłki kurierskiej został zawarty w cenie produktów.

Wysyłka kurierska anonimowa

Tą formę dostawy polecamy szczególnie agencjom reklamowym. Usługa polega na wysłaniu przez nas przesyłki kurierskiej bez oznaczeń naszej firmy w Twoim imieniu prosto do Twojego Klienta. To Twoja firma będzie nadawcą paczki widniejącą na liście przewozowym, Twój klient pozostanie jej odbiorcą. Dzięki temu nie dowie się o istnieniu naszego serwisu. Ta opcja wysyłki pozwala oszczędzić czas Twojego klienta związany z oczekiwaniem na paczkę oraz Twoje pieniądze, ponieważ nie ponosisz kosztów przesyłki kurierskiej od Ciebie do Twojego klienta. Zrealizowane zamówienia wysyłane są firmą kurierską codziennie w dni robocze. Maksymalny termin wysyłki podany jest w Panelu Klienta w sekcji Zamówienia w realizacji. O wysyłce zamówienia zostaniesz powiadomiony mailem.

Odbiór osobisty

Dla Klientów z okolic naszej firmy oraz dla tych, którzy preferują tą formę odbioru zamówienia proponujemy odbiór osobisty. Gotowe zamówienia są do odbioru w Biurze Obsługi Klienta w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 28. Maksymalny termin odbioru podany jest w Panelu Klienta w sekcji Zamówienia w realizacji. O możliwości odbioru zostaniesz powiadomiony mailem.

Powered by MasterApps