Teczki ofertowe

Informacje o produkcie
Teczki ofertowe to teczki, które oprócz funkcjonalności, która wynika z możliwości przechowywania w niej dokumentów, posiadają również funkcję reklamową. Taka teczka ofertowa to niezaprzeczalna reklama, która zagwarantuje prestiż Twojej firmie.

Nie każda firma może sobie pozwolić na to, by mieć w swoim podorędziu właśnie taki gadżet. Wszelkiego rodzaju dokumenty przekazywane z firmy do potencjalnych klientów, współpracowników, kooperantów opatrzone właśnie takim opakowaniem będą mówiły o profesjonalizmie Twojej firmy i dbałości o jej wizerunek.

Prowadzimy druk teczek ofertowych na papierze kredowym o gramaturze 350g/m2 z możliwością zadruku zarówno z jednej jak i z obu stron. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby teczkę uszlachetnić folią matową bądź błyszczącą, dzięki czemu to rozwiązanie zwiększy jej wytrzymałość oraz polepszy efekt wizualny. Im lepszy efekt wizualny, tym większy prestiż. Teczki firmowe to coś, w co warto zainwestować.

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.