Podkłady na biurko

Informacje o produkcie
Podkłady na biurko to niezwykle innowacyjny pomysł na usprawnienie pracy a przy tym oszczędność czasu w twojej firmie. Podkłady posiadają miejsce na notatki, niekiedy podzielone tak, aby notatki nam się ze sobą nie zlewały, co więcej, może posiadać również praktyczny kalendarz, na którym bez problemu będziesz mógł robić notatki. Będzie to Twój osobisty planer, którego nie zgubisz. Już nie będziesz musiał zapisywać ważnych informacji na oddzielnych kartkach papieru! Teraz wszystko możesz mieć w zasięgu ręki.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy podkłady w formatach A3 i A2 o zróżnicowanej ilości kart do zapisania (26, 52). Podkłady na biurko drukowane są na papierze offsetowym 90g/m2, który idealnie nadaje się do zapisywania. Praktyczność, prostota i pomysłowość to cechy, które charakteryzują nasze podkłady na biurko.

Nie masz jeszcze podkładów na biurko? Nic straconego! Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej i przekonaj się, że współpracując z nami nie zawiedziesz się!

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.