Pocztówki

Informacje o produkcie
Pierwsze, co kojarzy nam się po wypowiedzeniu bądź przeczytaniu słowa pocztówka to kartka, którą wysyła się z pozdrowieniami z jakiejś wycieczki do osób najbliższych. Co byś powiedział na to, gdybyśmy zaproponowali Ci pocztówki firmowe? Takie pocztówki to świetna reklama, z której skorzystać może każda firma, jednakże niewiele firm się na nie decyduje.

Jakie są zalety pocztówek firmowych? Służą one do tego, aby wysyłać je do potencjalnych klientów. Jest to bardzo niekonwencjonalny rodzaj reklamy i wciąż jeszcze mało znany, jednakże właśnie dzięki temu możesz zaimponować klientowi pomysłowością i tym zaskarbić sobie jego zainteresowanie i zaufanie.

Pocztówki w firmie to nowoczesny rodzaj reklamy, w który warto zainwestować. Wystarczy zaprojektować odpowiedni wygląd pocztówek oraz je wydrukować i gotowe!

Pocztówki dostępne są w klasycznym formacie A6. Mogą zostać zadrukowane jedno lub dwustronnie. Wydruk zostaje wykonany na kartonie 300g/m2. Istnieje również możliwość pokrycia pocztówek folią błyszczącą.

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.