Notesy firmowe

Informacje o produkcie
Notesy firmowe to notesy z twoim indywidualnym nadrukiem. Może to być logo bądź też coś innego związanego z Twoją firmą. Wszystko zależy od Ciebie!

Dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju notesy? Po pierwsze nie będziesz musiał już szukać czystej kartki, aby zapisać sobie ważne informacje. Notes firmowy zawsze będzie znajdować się na Twoim biurku. Dzięki notesom z Twoim indywidualnym nadrukiem, które zawsze będą pod ręką przestaniesz gubić luźne kartki z notatkami. To oszczędzi Twoje nerwy i czas. Po drugie notesy firmowe nadają się idealnie, jako gadżet reklamowy. Tego rodzaju gadżet możesz przekazywać potencjalnym klientom zainteresowanym Twoja działalnością. Sposobem małego przekupstwa możesz ich zachęcić do skorzystania z oferty, co więcej będzie to idealny zabieg na umocnienie wizerunku Twojej firmy.

Notesy firmowe są klejone w bloki o dowolnej liczbie kartek. Na naszej stronie internetowej prezentujemy najczęściej zamawiane notesy przez naszych Klientów. Jeżeli nie znajdziesz notesu firmowego w odpowiadającej Tobie konfiguracji, napisz do nas! Szybko przygotujemy wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.