Kalendarzyki listkowe

Informacje o produkcie
Kalendarzyki listkowe to niesamowity pomysł na reklamę Twojej firmy!

Kalendarzyk listkowy to jednocześnie Twoja wizytówka, która będąc w ciągłym użytkowaniu, może zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z Twojej oferty. Z całą pewnością każda osoba, której przekażesz taki kalendarzyk, będzie nosić go w portfelu, z co za tym idzie, informacja o Twojej działalności nie przepadnie bezpowrotnie tak jak w przypadku zwykłej wizytówki.

Kalendarzyki listkowe, jakie mamy w swojej ofercie dostępne są w formacie 80x55mm. Drukujemy je na sztywnym kartonie 300g/m2, co więcej wszystkie kalendarzyki są uszlachetniane folią błysk z jednej bądź z obydwu stron, w zależności od wymagań klienta. Dzięki temu kalendarzyki nie tylko będą się świetnie prezentować, ale również będą trwałe, co umożliwi korzystanie z nich przez okrągły rok.

Kalendarzyki listkowe mogą spełniać również inne opcje. Mogą upoważniać klientów do skorzystania z promocji, bądź tez być równocześnie kalendarzem i kartą stałego klienta.

Kalendarzyki listkowe mają bardzo atrakcyjną cenę, jest ona przystępna dla każdego przedsiębiorcy i właściciela firmy, dlatego też jest to jeden z podstawowych elementów promocyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.