Bloczki samokopiujące

Informacje o produkcie
Bloczki samokopiujące mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać między innymi, jako dowody wpłaty, druki księgowe, faktury, WZ-ki, czy np. dowody dostaw. Mają one bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzą się doskonale praktycznie w każdej działalności gospodarczej. Chcesz zaoszczędzić czas? Dzięki bloczkom samokopiującym z całą pewnością tak będzie, ponieważ raz wypełniony formularz zostanie powielony, nie będziesz się więc musiał znowu zastanawiać nad jego wypełnieniem.

Nasze bloczki samokopiujące są wykonane przy użyciu najlepszych surowców. Są one dodatkowo wzmacniane tekturką od spodu. Co więcej, pierwsza strona bloczków również wykonana jest z tekturki, która po jej oderwaniu oddziela karty przy kopiowaniu treści. Łatwość w użytkowaniu, prostota i funkcjonalność to niezaprzeczalne zalety naszych bloczków samokopiujących.

Bloczki samokopiujące drukujemy na papierze CFB, czyli „przyjmująco-oddającym” o gramaturze 60g/m2. Papier ten jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych. W naszej ofercie bloczki samokopiujące dostępne są w formatach A6, A5, A4 i DL.

Jeżeli na naszej stronie nie ma tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami! Napisz do nas, podaj całą specyfikację bloczków, jakich potrzebujesz a wycenimy je indywidualnie do twoich potrzeb!

Bloczki samokopiujące to niesamowita oszczędność Twojego czasu. Nie marnuj go na zastanawianie się nad zamówieniem bloczków samokopiujących. Zrób to już dziś, a na pewno nie będziesz zawiedziony!

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.